İNVT GD200A SERİSİ

İNVT GD200A serisi hız kontrol cihazı Goodrive200A serisi 3 fazlı asenkron motorları kontrol etmeye yönelik üretilmiş frekans konvertörlerinin en son sürümüdür. Vektör kontrol sistemlerinde özellikle sensörsüz vektör konusunda rakipsiz algoritmaya sahiptir.  Entegre hız ve tork kontrolü, çeşitli uygulama taleplerini karşılayabilir, bu arada, mükemmel trip-trip performansı ve daha kötü şebekeye, sıcaklığa, nem ve toza güçlü uyarlanabilirliği, olağanüstü güvenilirliğini ve stabilitesini garanti eder. Doğru dönen ve statik motor otomatik ayarı (Auto-tuning) Kullanışlı hata ayıklama ve kolay kullanım.
0.5 hz çalışma frekansı ve tam yük ile asenkron motor açık çevrim vektör kontrol modunda ani yükleme veya boşaltma sırasında akım, tork ve dönme hızı dalga biçimleri.
Dinamik frenleme: Frenleme birimlerini ve dirençleri yapılandırın. Büyük atalet yükü oluşan ve sık frenleme durumunda kullanılma imkanı mevcuttur. Büyük fren torku ve hızlı frenleme için geliştirildi.
Akı frenleme: Frenleme birimlerini ve direnci yapılandırmaya gerek yoktur. Büyük ataletli yük ile ve sık frenleme olmadan anında durma durumunda mevcuttur. Büyük atalet yüklü ve sık ve frenleme gerekmesi durumunda mevcut değildir (stator ve soğutmasında tüketilen enerji DC frenlemeden daha iyidir)
DC frenleme: Frenleme ünitelerini ve direnci yapılandırmaya gerek yoktur. Frenlemeden sonra motoru çalıştırdığınızda ve frenlemeden sonra moment çıkışını sıfır hızda tuttuğunuzda kullanılabilir.
Kısa devre frenleme: Hızlı frenleme yapabilen frenleme ünitelerini ve direnci yapılandırmaya gerek yoktur. Hızlı başlatma ve durdurma veya frenlemeden sonra yeniden başlatma sırasında motorlara uygulayın. Büyük atalet yükü ve sık frenleme için geçerli değildir.

Hız kontrol cihazı, sürücü, frekans konvertörü, invt, driver, invt gd200, invt gd200a

Comments are closed.