İNVT DA 200 Serisi

İNVT servo motor ve sürücü DA200 serisi ürünümüz, tam kapalı döngü kontrolü: harici yük tarafına monte edilmiş kodlayıcı veya ızgara ölçeğini destekleyin, tam kapalı döngü kontrolü elde edin, makine terminali konumlandırma doğruluğunu artırmak için mekanik şanzıman boşluğunun etkisini azaltın.
Dahili pozisyon kontrolü: Giriş terminali komut kombinasyonu (harici G / Ç veya veri yolu kontrolü) aracılığıyla 128 pozisyonlu dahili pozisyon kontrolü sağlayın. Basit hareket kontrolü için, PLC ünitesini basitleştirin ve dahili basit program tasarımı aracılığıyla kullanıcı harici konfigürasyonunu optimize edin.
Elektronik kam işlevi: 3600 noktaya kadar kam profili; iki nokta arasındaki eğri, mekanik işlemi daha sorunsuz hale getirmek için otomatik yumuşak farkı tamamlayabilir; ServoPlorer yazılımı, uçan kesme, kovalama ve diğer ana ve bağımlı uygulamalar vesilesiyle uygun olan kam planlama ve ayarlama işlevini destekler.
Zengin iletişim arayüzü: Modbus, CANopen, PFOFINET, EtherCAT ve diğer veri yolu iletişim protokollerini destekler, ağ üzerinden uzun mesafeli, çok eksenli yüksek hızlı senkron kontrol sağlar.
Yük atalet tanımlama: çevrimiçi ve çevrimdışı iki eylemsizlik tanımlama moduna sahiptir, sistemin dahili kazanç parametrelerini otomatik olarak tanımlar ve sistem ayarlama süresini kısaltır.

invt servo motor, invt servo sürücü, servo motor takım. invt da 200

Comments are closed.